NSK Linear Guide Block NAH30BNSZ NH Series
RS Stock No.: 620-802Brand: NSKManufacturers Part No.: NAH30BNSZ
brand-logo
View all in Linear Guide Blocks
Technical Document
Specifications
Brand
NSK
Product Type
Linear Guide Block
Series
NH
Carriage Length
143mm
Carriage Width
100mm
Acceptable Rail Width
30mm
Standards/Approvals
ISO 14728-1, ISO 14728-2
Country of Origin
Japan
Stock information temporarily unavailable.
P.O.A.
P.O.A.
Technical Document
Specifications
Brand
NSK
Product Type
Linear Guide Block
Series
NH
Carriage Length
143mm
Carriage Width
100mm
Acceptable Rail Width
30mm